Emdee

  Emdee

  • Label: P.A Trick Records (Indies)
  • Styl: Hip-Hop
  • Počet přehrání: 7085x

  Info o kapele

  EMDEE - THE FLOWTION PICTURE LP - OUT NOW P.Atrick Records... produkce - wich, trafik, kato a vic hosty - C Monts (uk), Envi (pl)

   

   

  1. English .... 2. Cesky


  Emdee began rapping back at the age of 14. Between then and 2003 Emdee had succeeded in establishing himself as an artist in the UK, Emdee could be found smashing verses on mixtapes such as Tuco's "Exposing The Fakeness", hosting the revolutionary "Southbound" jams at the Matrix with UK Legend Rodney P and C Monts, and independantly releasing his debut EP "Blindness"

  Since then Emdee moved to the Czech Republic where he continued to work on Hip Hop relentlessly promoting himself and performing across the whole country. After a year of solo performances alongside DJ Tuco and other guest DJs including DJ Orion (PSH) & DJ Trafik (PSH) Emdee crossed paths with Bronx born rapper NI. The two emcees joined forces and, with DJ Tuco, formed The Regime, one of the most energetic and charasmatic groups to ever hit the Czech scene. Their collaborations with Indy A Wich (Out Of The Fire part 2) and their smash single "Change The Channel" became instant classics, not just in the Czech Republic, but also found fans in the UK, Italy and Germany and even a review of "4.5 out of 5 - Single of The Month" from Bbarak magazine and none less than 4/5 from all other magazines and websites around the world. The Regime were set to blow, but after 2 years of almost non-stop touring around the czech republic, shows in Germany, Holland, Slovakia and more, the group decided to split over creative differences and to persue their solo projects.
  Since then Emdee has released the smash "Diary of an Emcee" with Idea, hosted the Hip Hop Kemp 2006 festival, completed a tour of Slovakia and can now be found working on his solo project "The Flowtion Picture" due for release in July 2007 on P.A. Trick Records/EMI which will feature production from DJ Wich, Beatsense Crew, Reme, Kato, ReBl Productions and more aswell as guest appearances from C Monts & Envi it is sure to be just as much of a smash as his previous work with The Regime.

  Be sure to check Emdee out at www.myspace.com/emdeeregime and keep checking back for new tunes also be sure to check out all the classic Regime tracks at www.myspace.com/theregime.

   

   

  Emdee není v rapu žádným nováčkem, mikrofony drtí a své rapperské jméno si buduje již od svých čtrnácti let. Už v roce ’03 se v UK mohl počítat mezi zavedené rappery a mohli jste ho slyšet, jak tomu dává na prdel slokami na mixtapech jako např "Exposing The Fakeness" od DJ Tuca. Mohli jste ho vidět, jak moderuje legendární mejdany "Southbound" v anglickém klubu Matrix společně s legendou UK hiphopu jménem Rodney P a C.Montsem. A k tomu jste si mohli pořídit i jeho nezávisle na vlastní náklady vydané debutové EP "Blindness".

  V roce ’03 Emdee mění pozici a stěhuje se do Čech, kde jeho hiphopová mise pokračuje. Bez oddechu si dále dělá jméno, jezdí křížem krážem celou zemí a za sebou nechává spokojené a zpocené lidi v klubech od Aše po Zlín. Po roce sólo hraní, kdy mu záda kryl buď DJ Tuco nebo jiní hostující DJ’s jako třeba Orion (PSH) & DJ Trafik (PSH) se Emdeeho cesty potkávají s cestami druhého v Praze působícího anglicky rapujícího MCho, původem z Bronxu, který si říká Nironic. Padli si do noty, rozhodují se spojit síly, přibírají za gramce DJ Tuca a společně zakládají projekt The Regime – jednu z nejenergičtějších skupin, co se za poslední dobu na CZ scéně objevila. Z faturniku s Indy & Wich (“Out Of The Fire Part 2“) a jejich vlastního mocného singlu “Change The Channel“ se okamžitě stávají hity, které si nachází uši nejen v Čechách, ale i v UK, Itálii a Německu. Podobný ohlas jako od fanoušků sklízí i od recenzentů - v žádném časopise nebo na webu po celém světě hodnocení neklesá pod 4/5 a v časopise BBARÁK pak fasují 4,5/5 a označení „Singl měsíce“. Od The Regime se čekali velké věci, ke kterým se zdály být předurčeni, ale po dvou letech takřka non stop hraní po celých Čechách, koncertech v Německu, Holandsku, Slovensku i jinde se kapela kvůli tvůrčím neshodám rozhodla, že si každý z členů půjde vlastní cestou a bude se starat o svou sólo kariéru.

  Emdee ale nespí, na nic nečeká, neohlíží se nalevo napravo a dál si jde za svým. Loni vydal masakr “Diary Of An MC“ spolu s Ideou, moderoval hlavní stage na Hip Hop Kempu 2006 (což si mimochodem letos zopakuje), odjel turné po Slovensku… A v těchto dnech má všechny ty léta s rapem korunovat – má totiž napilno s přípravou svého sólo alba “Flowtion Picture“, jenž vychází koncem srpna na P.A.Trick Records. O produkci se mu tam postarali české legendy DJ Wich, Kato nebo Trafik, stejně jako zahraniční beatmakeři Beatsense Crew, Reme a další. Mezi hosty se objeví C.Monts, Envi a „3 x násobný světový šampion DJ Tigerstyle“, což je samo o sobě zárukou dalšího posunu zvuku, ke kterému se dopracoval během fungování The Regime. Pěkně do řady si ale Emdee postavil i zajímavou sérku hvězdných českých hostů - Pio Squad, Vladimir 518, Indy a další – takže je jasné, že druhá polovina roku ’07 bude pro Emdeeho vážně velká.

  Určitě checkujte Emdeeho na www.myspace.com/emdeeregime, pokud tam polezete pravidelně, bude vám odměnou zásoba nových pecek. A když už budete na netu, nezapomeňte kontrolovat ani skladby The Regime na www.myspace.com/theregime.

   

  • fatte.jpg
   Název alba:
   DJ Fatte - Human Duality
   Rok vydání:
   2007
   Vydavatel:
   P A Trick Records
  • blinddeaf.jpg
   Název alba:
   Blind Deaf Sampler
   Rok vydání:
   2007
   Vydavatel:
   Blind Deaf
  • myspace.jpg
   Název alba:
   Emdee: The Flowtion Picture
   Rok vydání:
   2007
   Vydavatel:
   P.Atrick Records
  • home run.jpg
   Název alba:
   Home Run
   Rok vydání:
   2006
   Vydavatel:
   All Elements
  • nejbr.jpg
   Název alba:
   Nejbr Hip Hop Mix Vol 1
   Rok vydání:
   2006
   Vydavatel:
   Nejbr / EMI
  • change.jpg
   Název alba:
   Change The Channel EP
   Rok vydání:
   2006
   Vydavatel:
   P.A Trick Records
  • sex.jpg
   Název alba:
   Ideafatte - sex o text
   Rok vydání:
   2006
   Vydavatel:
   BBarak Rekordy
  • fnop.jpg
   Název alba:
   Fuoco Negli Occhi - Graffi sul Vetro
   Rok vydání:
   2006
   Vydavatel:
   Grandeonda Records
  • pepe.jpg
   Název alba:
   Idea -
   Rok vydání:
   2006
   Vydavatel:
   Ty Nikdy Records
  • cherry.JPG
   Název alba:
   Cherryhill - For The Love of the art
   Rok vydání:
   2005
   Vydavatel:
   bbarak rekordy
  • GREYCD05.jpg
   Název alba:
   The Cookers - For Those About To Cook
   Rok vydání:
   2002
   Vydavatel:
   GreyStone Records
  • Název alba:
   Blindness
   Rok vydání:
   2000
   Vydavatel:
   Phor Dee Ventures
   Celkem záznamů: 25
   1 2 3 4 5
   • Kdy:
    Pátek, 29. červen 2007 | 20:00
    Kde:
    Beroun Ice Hockey Stadium
    Kraj:
    Středočeský kraj
   • Kdy:
    Sobota, 7. červenec 2007 | 20:00
    Kde:
    To To Je Hip Hop Festival - Horna Streda (Piestany)
    Kraj:
    Slovensko
   • Kdy:
    Pátek, 20. červenec 2007 | 20:00
    Kde:
    Pohoda Festival (Emdee & Tuco Tic Tac Stage)
    Kraj:
    Slovensko
   • Kdy:
    Sobota, 21. červenec 2007 | 20:00
    Kde:
    Hlucín šterkovna Open Air
    Kraj:
    Moravskoslezský kraj
   • Kdy:
    Pátek, 10. srpen 2007 | 20:00
    Kde:
    Sadska - Monoside Festival
    Kraj:
    Středočeský kraj
   Celkem záznamů: 25
   1 2 3 4 5

   Nebyla nalezena žádná položka


   Naše nabídka

   • Uvítací tóny
   • Plné skladby
   • Vyzváněcí tóny

   Členové kapely

   • Emdee: emcee

   Nejbližší koncerty

   • Skupina nemá zatím naplánované žádné koncerty   Nové okno